+47 902 55 880 kontakt@losregnskap.no

Ansatte / Kontakt

Vanessa Keller

Vanessa Keller

Autorisert regnskapsfører

   vanessa@losregnskap.no

   +47 482 74 010

Malte Scheibe

Malte Scheibe

Regnskapskonsulent

   malte@losregnskap.no

   +47 451 07 748

Marita Susann Åkra

Marita Susann Åkra

Regnskapskonsulent

  marita@losregnskap.no

   +47 415 22 501

Katarzyna Joanna Brej

Katarzyna Joanna Brej

Regnskapskonsulent

  katarina@losregnskap.no

   +47 980 49 152

Mathias Giske Nordtug

Mathias Giske Nordtug

Autorisert regnskapsfører

  mathias@losregnskap.no

   +47 908 70 991

Odd Bråten

Odd Bråten

Daglig leder

  odd@losregnskap.no

  +47 902 55 880

Owe Nythun

Owe Nythun

Rådgiver

   Owe.nythun@gmail.com

  +47 993 29 045

KONTAKT OSS I DAG

Vi bryr oss om deg og din virksomhet, ikke bare tallene. 
Som en los er vi din partner i uoversiktlig farvann

Adresse:

Martin Lingesvei 25
1364 Fornebu

Telefon:

+47 902 55 880